www.svarovani123.com
TITANIUM 230 AC/DC FV je jednofázový svařovací zdroj AC/DC TIG. Inteligentní a propojený zdroj nabízí
mimořádně přesné řízení oblouku a průmyslový svařovací výkon až 230 A (pojistka 16 A) díky integrované
korekci účiníku. Kombinuje vynikající ergonomii a vynikající uživatelský komfort s pokročilými svařovacími
funkcemi.

Součástí
dodávky:
SR26DB - 8 m
4 m - 25 mm²
075924
061996 bez příslušenství
PŘÍSLUŠENSTVÍ (volitelné)
TITANIUM 230 AC/DC FV
6 REŽIMŮ SVAŘOVÁNÍ TIG

061996.pdf (gys.fr)

Impozantní funkci tohoto zařízení je to ,že po svařování Tigem nemusíte svar čistit  . Absolutně čistý svarový spoj zajišťuje funkce WIZZARD (čaroděj) a také absolutní minimum přídavného materiálu . V podstatě lze svařovat bez přidavného materiálu

DC Standard DC : svařování většiny železných materiálů hladkým proudem. Pulzní stejnosměrný proud : umožňuje montáž dílů při omezení tepelného příkonu (pulzy do 2,5 kHz). FastPulse : pulzy až 20 kHz na speciální oceli.

AC Standard AC : Svařování hliníku a jeho slitin (Al, AlSi, AlMg, AlMn atd.). Pulzní střídavý proud : Přesné řízení průniku nastavením frekvence střídavého proudu (pulzy až do 500 Hz). AC Mix : střídavý a stejnosměrný proud pro zvýšení rychlosti svařování.

ŘEŠENÍ TIG WIZARD

Patentovaný synergický režim pro maximální produktivitu při   svařování hliníkových, ocelových, nerezových a měděných dílů s přídavným kovem nebo bez něj. 5 typů spojování: tupé (BW), klinové (FW), vnitřní roh (BP), vnější roh a drátový spoj. Wizard Lab pro složité svařovací cykly.

OPTIMÁLNÍ NASTAVENÍ

4 režimy přichycení: - Spot / Multi Spot : tradiční přichycení před svařováním tenkých plechů - Tack / Multi Tack : velmi přesné přichycení bez oxidace snižující riziko deformace. 3 typy zapalování: Lift, HF a Touch.HF (zpožděné vysokofrekvenční zapalování) 3 řízení spouštění: 2T, 4T a 4T LOG Nastavení střídavého průběhu pro kontrolu oblouku a průvaru. Režim E-TIG zajišťuje, že svářeč udržuje svařovací výkon bez ohledu na polohu hořáku vůči obrobku (kontrola svařovací energie).

MAXIMÁLNÍ KONEKTIVITA

Přesné měření příjmu energie. Sledovatelnost všech svarových kuliček podle normy EN 3834. Kalibrační režim pro svařovací příslušenství (zpřesňuje výpočet energie). Možnost připojení pomocí volitelné sady (037960) pro použití s robotem. Uživatelský režim pro sdílení produktu s několika svářeči. Bezplatný online nástroj pro přizpůsobení rozhraní. Zálohování uživatelských úloh (až 500) a konfigurace stroje z paměti USB. Kompatibilní s lamelovými svítilnami, dvojitým tlačítkem, potenciometrem a svítilnami Up & Down. Kompletní aktualizace stroje a synergie pomocí klíče USB. Dálkové ovládání (nožní pedál nebo volitelný manuální ovladač) připojitelné bez použití nářadí. Volitelná chladicí jednotka (070820). Režimy MMA, MMA AC a MMA Pulsed (svařovací elektrody do Ø 8 mm). Zařízení VRD (Voltage Reduction Device) lze aktivovat pro snížení výstupního napětí naprázdno < 35 V. Technologie «FV» zaručuje stabilní oblouk i v případě kolísání síťového napětí (85 až 265 V), napájení generátorem nebo použití velmi dlouhého napájecího kabelu.s d

Technické parametry:

 
 Metoda svařováníTIG / MMA
 Svařovací proud (DZ=60%) MMA185 A
 Svařovací proud (DZ=60%) TIG185 A
 Rozsah svařovacího proudu MMA10 - 220 A
 Rozsah svařovacího proudu TIG10-220 A
 INVERTORANO
 Funkce ANTI STICKANO
 Funkce ARC FORCEANO
 Funkce HOT STARTANO
 NormyEN 60974-1
 Rozměry ( š x d x v )52 x 40 x 25 cm
 Hmotnost20 kg
 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen