www.svarovani123.com
Invertor třídy AC/DC - TIG / MMA

Profesionální invertor speciálně vhodný pro svařování hliníku a jeho slitin, mědi a dalších barených kovů, nerezové oceli, titanu a jeho slitin a ostatních kovů. Chloubou našeho stroje  oproti konkurenci je výkon 320A, který je velmi úctyhodný a především ho  oceníte  u svařování hliníku.


Invertor se vyznačuje snadným zapalováním oblouku, kvalitním a hladkým svárem či jednoduchým elektrickým obvodem v novém designu. Je to profesionální svařovací invertor typu AC-DC především určený na svařování hliníku a nerezi metodami TIG AC/DC, TIG DC a TIG DC PULS bezdotykovým startem (svařování v ochranné atmosféře netavící se wolframovou elektrodou). Invertor je řešený jako přenosný zdroj svařovacího proudu.
Použití
ACDC je správnou volbou pro používání ve výrobě, na montážích, kovovýrobě, autoservisech, údržbě nebo v domácí dílně.
V ceně je zahrnuto:

- svářečka TIG AC/DC
- plně vybavený hořák TIG 4 metry
- zemnící kabel + startovací sada s příslušenstvím
- svařovací kabel


Tyto naše stroje spolehlivě pracují jak ve specializovaných podnicích ,tak i v řadách menších zamečnických dílen či autoservisů. Plusy jsou především v jednoduchosti ovládání , spolehlivosti a neposlední řadě taky i v ceně.

Multifunkční svařovací zdroj TIG AC/DC a pro obalovanou elektrodu. Vhodný pro svařování hliníku a hliníkových slitin, mědí, uhlíkové oceli a nerez oceli.
- Svářečka se snímáním teploty, proudu a napětí zajišťuje stabilní provoz a vysokou úroveň ochrany před poruchami.
- OLED displej
- 2,4 GHz bezdrátové dálkové ovládání (volitelné příslušenství)

AC/DC AWI a potažená elektroda 2-funkční IGBT technologie - svařovací střídač.
Vhodné pro svařování hliníkových slitin, mědi, uhlíkové oceli a výstupních průběhů z nerezové oceli výstupní průběhy, které lze vybrat v režimu střídavého proudu: čtvercová vlna, sirénová vlna, trojúhelníková vlna AC Balance Control Control šířky čištění (od 5 do 95%) pomáhá účinně odstranit oxidovou vrstvu během hliníkového svařování.
Efektivní ochranný systém, svařovací stroj s teplotními, proudovými a napěťovými senzory zajišťuje stabilní provoz a vysokou úroveň ochrany před poruchami vyplývajícími z abnormálního provozu.
Bezdrátové ovládání 2,4 GHz s dálkovým ovládáním nebo nožním pedálem - Ovládací panel dálkového ovládání je zcela totožný s ovládacím panelem svařovacího stroje, proto je možné nastavit všechny parametry prostřednictvím dálkového ovládání.
- Několik svařovacích strojů může bezpečně pracovat v těsné blízkosti s dálkovým ovládáním bez rušení.
- Digitální displej zobrazuje nastavené parametry až do načasování svařování a při svařování proudového výstupního proudu.
- Dálkové ovládání se 3 bateriemi nebo bateriemi poskytuje 180 hodin provozu ze vzdálenosti až 100 metrů.
Dálkové ovládání není součástí svařovacího stroje.


Obsah balení:
- svařovací zdroj TIG 3200 AC/DC
- vzduchem chlazený svařovací hořák s potenciomentrem IGrip SR 26P

TIG_3200_ACDC__prametry.jpg

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen