www.svarovani123.com
Svářečka plastů 4v1

Tento svařovací invertor plastů je veden pod celosvětovým patentem č.201120442887.1 a č.201110354419.3. Jsme prvními dodavateli v digitálním provededení v  České republice a jsme vyhradními zástupci  této značky v České republice.


Toto zařízení je hybridem , jehož technologii lze zvládnout čtyři principy svařování a to vše v pouze jednom stroji. Tato svářečka je především koncipována na opravu plastů jakýchkoliv druhů v oblasti automobilového , nábytkářského , stavebního a jiného průmyslu. Touto svářečkou na plasty doslova svařujete , bodujete , sešívate a řežete. Tyto čtyři věci zvládne dohromady. Kombinací těchto technologii docílíte neobvyklé pevnosti opravovaných či jakýchkoliv spojovaných spojů . Vyšší pevnost u spojovaných plastových dílů je docílená kovovými sponami ,které se zatavuji do tohoto základního materiálu speciálním způsobem . Výsledkem je vyšší pevnost svařených dílů , vyšší estetika a nízké náklady spojené s dokončovacími pracemi.

U této naší technologii používáme pouze speciální spony , které po aplikaci do svařovaného spoje se pouze ulomí. Nevzniká tímto další technologický proces a svařováný spoj se pak nemusí brousit či jinak upravovat. Zkracujeme tímto čas zpracování.  Zároveň upozorňujeme , aby jste nepouživali spony , které nemají požadovanou kvalitu a požadovaný tvar. Nestandartním použítím stroje může dojít k špatné funkci a snižené kvalitě výsledného procesu svařování.

Technické parametry stroje

Technické parametry stroje

Napětí110V/220V
Nastavení polohov svařování4 stupně
MAX OUTPUT CURRENT65A(welding)
váha stroje4kg
Rozměry (mm)220*130*120
Svařovací režimRychlý ohřev / chlazení
V příslušenství    2     nástavce
  30 ks žehlících spon
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen