www.svarovani123.com
Výborná kvalita speciálního nerez trubičkového drátu ,který patří ke světové špičce je značka Kobelco.Tento výrobce nejlepších speciálních materiálu na světě. Dodáváme v balení 12,5kg za velmi dobrou cenu Tento materiál je ve třídě s nejkvalitnějším plnivem na světě. Světová špička v oblasti svařování.
Není zcela běžné tento průměr trubičkového drátu. Průměr 0,9mm je velmi vhodný tam , kde provádíme speciální svary ve velmi těžko dostupných místech. Jeho průměr je specifikum mezi trubičkovými dráty . Je vhodný pro bodování , stehování v primárním způsobu svařování

Přednost tohoto nerez potravinářského materiálu je také v pomalém chladnutí v oblasti svarového spoje a taktéž vysoká čistota svarového kovu. Výsledkem je velmi perfektní svar s maximální čistotou svárového spoje.

Tento trubičkový drát má excelentní vlastnosti a je právem brán jako top materiál v oblasti svářecích materiálů . 

Tato celosvětová značka má uplatnění ve Všech odvětvích průmyslu .

Chemické složení v  %
 

OznačeníDW-308 
0.03 
Si0.54 
Mn1.45 
Cr19.39
Ni9.91 
Fn9.2 


Technický popis

Excelentní svařovací vlastnosti především určené pro horizontalní svařovací procesy .
Ideální použití inertního plynu je  75%Ar-25%CO2 , anebo  100%CO2. ・
Výborné odstranění struky po svařování je vhodné především tam ,kde je třeba mít velmi kvalitní , a také velmi hezké vzhledové svary.
Čistota svarů je neuvěřitelné výborná.

Jedná se o rutilový trubičkový drát, který pracuje s velmi stabilním obloukem, se zanedbatelnou úrovní rozstřiku, snadným odstraňováním strusky, vynikajícím profilem housenky a vzhledem, což má za následek výjimečnou přitažlivost pro svářeče. Je určen pro svařování nerezových ocelí typu 18% Cr-10% Ni, jako je typ 304L nebo EN 1.4307 a díky nízkému obsahu uhlíku ve svařovaném kovu je možné dosáhnout vysoké odolnosti proti mezikrystalové korozi.

Skupina Kobe Steel

Skupina Kobe Steel působí v široké škále průmyslových odvětví, která tvoří samotný základ společnosti, včetně sektoru materiálů (železo a ocel, svařování, hliník a měď) a strojírenského sektoru (průmyslové stroje, stavební stroje, strojírenství a sektor životního prostředí). Skupina Kobe Steel se také zabývá několika operacemi, jako jsou dodávky elektřiny, nemovitostí a elektronických materiálů.
KOBELCO je firemní logo a značka skupiny Kobe Steel Group. Cílem skupiny Kobe Steel Group je udržet pověst společnosti KOBELCO jako jediné důvěryhodné značky poskytováním stejně vysoce kvalitních produktů bez ohledu na to, kde na světě jsou vyráběny a uváděny na trh.
Cílem společnosti je získat uznání nejen jako přední výrobce v Japonsku, ale také jako přední výrobce svařovacích produktů na světě.

Značka Kobelco Welding

Kobelco Welding of Europe B.V. (KWE) je moderní výrobce trubičkového drátu (FCW), který byl založen v roce 1994 na základě licence od společnosti Kobe Steel, Ltd., která má více než 80 let zkušeností se svařovacím přídavným materiálem.

Společnost Kobelco Welding of Europe B.V. se etablovala jako přední výrobce a dodavatel plněného drátu pro nerezovou a uhlíkovou ocel. Široká škála
svařovacích přídavných materiálů pokrývá téměř celý trh s nerezovou a uhlíkovou ocelí.

Aby bylo možné uspokojit poptávku trhu po dalších svařovacích přídavných materiálech kromě FCW, nabízí KWE širokou škálu spotřebního materiálu vyráběného společností Kobe Steel, Ltd. Přídavné svařovací materiály Kobelco se používají pro svařovací operace po celém světě. Průmyslová odvětví, jako je stavba lodí, pobřežních vod, stavebnictví a mnoho dalších průmyslových odvětví, se spoléhají na svařovací přídavné materiály Kobelco.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen