4-SENZOROVÁ !!!!!  TŘÍDA A1 - naše nejprodavanější kukla v zákkladní serii profi třídy . Výborná cena s ohledem na výbornou kvalitu a velký průzor.


Leštěný povrch dodává kukle  pěkný vzhled a nechává vyniknout jejímu designu; navíc zamezuje ulpívání prachu a zplodin. Vysoká spolehlivost je zaručena výkonnými samostmívacímí filtry, které jsou vždy v pohotovosti bez nutnosti je zapínat a vypínat. 

Solární panely zajišťují napájení filtru . Klenuté krycí sklo umožňuje jednak lepší odraz rozstřiku a záření, ale také také vzduchovou mezeru mezi krycím sklem a samostmívacím filtrem pro lepší cirkulaci vzduchu. Rozměry krycích folií jsou  133x114 mm a 100x59,5 mm.Tato velikost umožnňuje daleko větší šíří zorného úhlu než u standartních kukel. Stupeň tmavosti lze nastavit v rozmezí DIN 9 až 13 stupňů.
    
    Tato kukla se řadí již do kategorie profi a to z důvodu osazení  čtyř senzorů , které již splňuji nároky pro profesionální svařování . V této samostmívací kukle je možné vyměnit lihiové baterie. Ve vnitřní části této kukly je možné nastavit senzivitu stmívání , ale i plynulou rychlost zatmění . Rovněž tuto kuklu použijete  , také i pro broušení . Pouhým tlačítkem přepnete z funkce samostmívání  do režimu broušení .
    
    Tato kukla je vhodná jak pro  zámečnické práce ,tak i do těžkého provozu , kde jsou kladené vysoké nároky na bezpečnost
    
    Navíc máte spolehlivou ochranu za velmi nízkou cenu. Tato kukla je vhodná i pro svařování laserem a taktéž ji využíváme i pro systém s externí filtrací. Tzn. ,že stačí dokoupit filtrační jednotku a na tuto kuklu ji bez problému usadíte.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen