www.svarovani123.com
Tento relativné malý ,ale velmi výkonný portál pro plazmové řezání kovových materiálu je určen především pro malé a střední firmy, které nechcou být závislé na jiných dodavatelích.Sami takto velmi rychle a kreativně  vyrobi požadované výpálky v prvotřidní kvalitě za velmi nízké náklady . Tento  portál je nenáročný jak na obsluhu ,která zvládne velmi lehce tento systém ovládat. Tento systém umožňuje automatizované řezání ocelí a jejich slitin pomocí plazmových hořáků. Kromě toho je systém vybaven doplňky: počítač se softwarem, CNC řídicí jednotka , THC kontrolní systém, anti-kolizní  systém, příslušné kabely a vodní nádrž.

Potřebné informace pro pálení můžete vytvořit jak v PC systému stroje ,tak je možné  provádět importy ve 2D (CAD), dat z USB disku, pak následně vytvoříme soubory G-kódu (CAM) .Softvér není obtížný a zvládné ho velmi krátkém čase jakákoliv obsluha .Nároky na údržbu jsou velmi nízké oproti jiným systémům . Náklady na spotřební materiál hořáků jsou vyvážený vysokou kvalitou systému.

Tato cena sestavy je za kompletní stůl s příslušenstvím ,ale bez plazmového agregátu . Ten je nutné dokoupit dle přání zákazníka .

Pro zákazníka máme připravený tzv. zvýhodněný balíček č. 1 ,anebo č. 2 . Tyto balíčky obsahují kompletní dovybavení portálového systému . Tyto balíčky naleznete rovněž na našich stránkách.

Specifikace

Metoda pohonukrokový motor
Způsob přenosu pohonuozubený proužek / kuličkový šroub
Plocha [mm]1050 × 2050
Maximální zatížení [kg]1300
Výška vodní hladinyano
Tloušťka řezu / propíchnutí [mm]v závislosti na použitém zdroji
Řízení3-osý CNC regulátor
Kontrola THCano
Senzor indukčnostiano
Limitní senzoryano
Rychlost pojezdu [m/min.]40
Řezná rychlost [m/min.]15
Přesnost polohování [mm / m]±0,002
 

Popis:

Stůl SPARTUS® Pro GLADIATOR je určen pro malé a střední podniky. Umožňuje automatizované a přesné řezání plechů pomocí plazmových hořáků. Vysoká účinnost a kvalita řezu jsou dosaženy díky použití moderních technologií.
Další výhodou stolu SPARTUS® Pro GLADIATOR je jeho atraktivní cena ve srovnání s podobnými nabídkami na trhu.


Standardní
vybavení: • podvozek založený na bezmazných válečkových vozíkech • vozíky na ose X,Y s automatickým mazáním vůle • počítač s CNC softwarem My Plasm v polštině s možností čtení souborů DXF, G-Code • regulátor výšky napětí THC • automatická detekce plechů • antikolizní systém Doplňkové vybavení: • servopohon• Kreslicí program

Corel Draw X7

CNConv

• možnost připravit stůl s rezervou pro řezání profilů • Kompresor SPARTUS®


Pneumatika • Vzduchový filtr SPARTUS® AT 1000 CNC stůl SPARTUS® Pro GLADIATOR 2050 se prodává v sadě s plazmovou řezačkou řady SPARTUS® Pro a strojním hořákem. V závislosti na zvoleném balení: SPARTUS® Pro CUT85CNC se strojnímhořákem SP45-85-125-M nebo SPARTUS ® Pro CUT125CNC s hořákem SP45-85-125-M.

Mrkněte na video zde: 

https://www.youtube.com/watch?v=06xKLKBC6EU

https://www.youtube.com/watch?v=kW6Ze-F60q0

Cena kompletu je zde včetně montáže a předvedení a základní zaškolení u zákazníka

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen