Popis:

SPARTUS PRO MIG 315C. To je moderní poloautomatická svářečka s odděleným podavačem elektrodového drátu. Svařovací zdroj je vyroben na bázi invertorové technologie a s využitím IGBT tranzistorů. Umožňuje svařovat tavnou elektrodou v ochranné atmosféře inertních a aktivních plynů (MIG/MAG, max. svářecí proud 315 A) a obalenou elektrodou (MMA, max. svářecí proud 270 A). Je napájena z třífázové sítě 400 V.

Snadno použitelný a přehledný ovládací panel umožňuje plynule nastavovat parametry: svařovací napětí, rychlost posuvu drátu (režim MIG/MAG) a intenzitu svařovacího proudu (režim MMA). Číselné displeje zaručují plnou kontrolu parametrů svařování v každé fázi prací.

Podavač drátu je vybaven čtyřmi kladkami, což umožňuje použití hořáků s dlouhým kabelem (nezávisle na typu svařovacího drátu). Použití odděleného podavače zvětšuje dosah svářečky – její celkový dosah je součtem délky kabelu svařovacího hořáku a délky propojovacího multifunkčního kabelu (v nabídce jsou k dispozici multifunkční kabely různých délek). Lze také zkompletovat soupravu tvořenou zdrojem, podavačem drátu a svařovacího vozíku odpovídající velikosti.

Rozměrově nevelký zdroj svařovacího proudu lze odpojit od podavače drátu. Lze jej využít jako výkonnou přenosnou elektrodovou svářečku, vhodnou pro práce v terénu.

Svařovací poloautomaty SPARTUS Pro z řady C. To jsou zařízení určená k použití v těžkých, průmyslových podmínkách. Tato všestranná zařízení se dobře osvědčují při speciálních svářecích pracích.

Příklady použití: průmysl, práce v dílně, opravářské práce v terénu, autoservis, svařování výfukových tlumičů, svařování konstrukcí, výroba.

Technické údaje

Napájecí napětí~3× 400V ± 10% 50 / 60 Hz
Svařovací proud MIG [A]50 – 315
Pracovní cyklus [%]60
PARAMETRY MIG
Výstupní pracovní napětí MIG [V]17 – 30
Rychlost podávání drátu [m/min]2,5 – 18
Typ podavačeoddělený, 4-roll gear
Cívka s drátem [kg]/[mm]≤ 15 / ∅200/300
Průměr drátu ∅ [mm]0.8 / 1.0 / 1.2
Přepínač 2T/4Tyes
PARAMETRY MMA
Svařování obalenou elektrodou MMAyes
Svařovací proud MMA [A]20 – 270
OSTATNÍ
Nastavení indukčnostiyes
Test drátuyes
Vstupní proud [A]17
Účiník (cosφ)0,85
Účinnost η [%]85
Třída izolaceF
KrytíIP23
Hmotnost [kg]17,9
Rozměry [mm]550 × 220 × 390
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen