www.svarovani123.com
Třífázový svařovací zdroj určený pro metodu MIG/MAG. Podavač pro cívky 300 mm,https://esab.com/cz/eur_cs/landing-pages/welding-ultimate-line-up/

Třífázový zdroj pro svařování metodou MIG/MAG. 

Video odkaz: The Ultimate Line-Up (esab.com)  The Ultimate Line-Up (esab.com)

Kompaktní svařovací střídače Rustler MIG/MAG PRO jsou řešením pro nejběžnější svařovací práce. Jsou vybaveny nejmodernější invertorovou technologií a kombinují nízkou spotřebu energie s optimálním svařovacím výkonem.

Rustler je připraven svařovat nejběžnější materiály optimalizovanými programy pro ne- a nízko naučené oceli, nerezovou ocel, hliník, pájení MIG a plněné dráty. Konstantní přívod drátu zajišťuje robustní a spolehlivý napájecí systém 4WD. Synergický model umožňuje provoz nastavením tloušťky materiálu pro dosažení dokonale vyvážených svařovacích parametrů, což umožňuje i méně zkušeným svářečům provádět optimální svary.

Spolehlivé pouzdro bylo dále vylepšeno flexibilním systémem pro ukládání příslušenství, který uživatelům umožňuje ukládat a chránit další nástroje podle potřeby. Mezi další funkce patří kontrolní okénko, vnitřně osvětlená přihrádka, držák hořáku a držák kabelů pro efektivní a pohodlné pracovní prostředí.

- Produkujte více s vysokým výstupním proudem a pracovním cyklem - Intuitivní panel s přímým přístupem k nastavení úlohy zkracuje dobu
nastavení - Odolné pouzdro s flexibilním úložným prostorem
pro příslušenství činí ze stroje snadno přemístitelnou pracovní stanici
- Kontrolní okénko a světlo v přihrádce pro lepší viditelnost a méně prostojů
- Vynikající vlastnosti oblouku, optimalizované pro nejběžnější materiály, což má za následek méně dosvařování - Prémiový posuvový systém 4WD (Ø 38 mm) pro stabilní výkon a dlouhou životnost komponent

- Vestavěný režim svařování MMA poskytuje flexibilitu při svařování různých typů materiálů

Kompaktní svařovací invertory Rustler MIG PRO jsou nejlepší řešení pro vaše nejběžnější úkoly při svařování. Jsou vybaveny nejnovější invertorovou technologií a spojují nízkou spotřebu energie s optimalizovaným svařovacím výkonem.

Rustler svařuje většinu běžných základních materiálů s optimalizovaným programováním oblouku pro uhlíkovou ocel, nerezovou ocel, hliník, tvrdé pájení a svařování plněnými elektrodami. Hladké podávání drátu zajišťuje robustní a spolehlivý podávací mechanismus 4WD. Synergický model umožňuje provoz s nastavením tloušťky kovu a tím zaručuje dokonale vyvážené svařovací parametry, což umožňuje dosahovat optimálních svarů i méně zkušeným svářečům.

Spolehlivé pouzdro má navíc flexibilní úložný systém příslušenství, do kterého si uživatel´může bezpečně ukládat další potřebné nástroje. Mezi další funkce patří inspekční okénko, přihrádka s osvětlením, držák hořáku a vedení kabelů pro zajištění efektivity a komfortu v pracovním prostředí.

Součást balení je originální hořák firmy ESAB typu PSF 315 délky 4m

Popis

Rustler PRO

Rustler PRO Synergic

MIG manual

v

v

Spot svařování

v

v

MMA mode

v

v

2T/4T

v

v

Inductance

v

v

Předfuk

v

v

Náběh

v

v

Kráter dojezd

v

v

Výplň kráteru

v

v

Dofuk

v

v

5 programů k uložení

v

v

MIG synergie

v

Nastavení tloušťky materiálu

v

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen