www.svarovani123.com
Bazická elektroda typu ENi-Cl pro opravy a navařování litiny za studena. Pro lamelární šedé litiny, temperované litiny s černým i bílým lomem a spoje těchto litin s ocelí. Náhrada za typ OK 92.18. Průměr 2,5 mm. Délka 300 mm. VacPac 0,7 kg/41 ks

Detailní popis produktu

Obalená MMA elektroda s grafit-bazický obalem. Pro opravy a navařování litiny za studena.

Klasifikace

EN ISO 1071:E C Ni-Cl 3
AWS A5.15:ENi-Cl

Vlastnosti a použití

Obalená svařovací elektroda na litinu s mezí kluzu 300 MPa. Elektroda s grafit-bazickým obalem určená pro opravy odlitků z běžné šedé litiny, ke vzájemnému spojování litinových dílů, nebo ke spojování litinových dílů s ocelovými. Použití např. pro šedé litiny GJL (GG), temperované litiny s černým lomem GJMB (GTS), nebo temperované litiny s bílým lomem GJMW (GTW). Návar je snadno opracovatelný. Elektroda je náhradou za typ OK 92.18.

Tvrdost svarového kovu 130 až 170 HB.

Elektrody jsou dodávány ve vakuovém balení VacPac zajišťujícím optimální ochranu před průnikem vlhkosti, aniž by bylo nutné použít finančně nákladné postupy opakovaného sušení nebo speciální manipulaci s elektrodami. V případě ponechání ochranného obalu je u balení VacPac bezpečná doba expozice 9 hodin. Obal VacPac je schválen třetími stranami pro použití za náročných pracovních podmínek.

Pokyny pro svařování

Elektroda se připojuje na stejnosměrný DC (-) pól nebo na střídavý AC proud. Při svařování stejnosměrným proudem je dosaženo hlubšího průvaru, střídavý proud je výhodný při svařování v nucených polohách. Před svařováním je nutné odstranit povrchovou vrstvu na litině. Je doporučeno kolmé držení elektrody a krátký oblouk. U litin náchylných na vznik trhlin svarový kov ihned prokovávat.

Doplňující informace

Obal elektrody:Grafit-bazický
Svařovací proud:AC, DC (-)
Velikost svařovacího proudu:55 - 110 A
Průměr elektrody:2,5 mm
Délka elektrody:300 mm
Počet elektrod v balení:41 ks
Hmotnost balení:0,7 kg
Typ balení:VacPac
Balení v kartonu:6 ks
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen