www.svarovani123.com
Svařovací drát SG2 pro svařování běžných konstrukčních ocelí.
Je velice kvalitní poměděný drát pro svařování a jemnozrnných ocelí s minimální mezí kluzu do 420 MPa a nelegovaných konstrukčních ocelí s pevností do 530 MPa v ochranných atmosférách směsných plynů Ar/20CO2 (M) nebo v čistém CO2 (C).
Náš velmi oblíbený drát díky stabilní kvalitě dodavatele a velmi vhodný do náročnějších svařovacích strojů , kde je nutnost vysoké kvality kalibrace. Oproti jiným cenově výhodným , máme s tímto drátem velmi dobré zkušennosti.
Parametry:
Hmotnost cívky: 16 kg
Průměr: 0,8 mm
Plastová cívka
Svařovací drát nové generace je určený pro svařování většiny běžných nelegovaných konstrukčních ocelí především tam, kde jsou vyžadovány vysoké svařovací parametry a nejvyšší podávací rychlosti drátu, tj. na mechanizovaných a robotizovaných pracovištích, např. pro výrobu ocelových konstrukcí, tlakových nádob, transportních zařízení apod.; je vhodný i pro svařování jemnozrnných ocelí např. P235/S235 až P420/S420
 
Svařovací drát

HTW- 50AWS

ER70S-6GB

ER50-6JIS

YGW12obsah prvků

 C

0,09%Mn

1,13%Si

0,83P

0,001S

0,012


Důležité upozornění : Cena dodávky je zde dodatečně vykalkulovaná dle množství a vzdálenosti ke zákazníkovi. Po objednávce dostanete na tomto e-shopu písemné potvrzení. V případě osobního převzetí garantujeme cenu bez jakýchokoliv jiných nákladů spojených s dopravou.


 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen