Svařovací stroj vysoké kvality je spolehlivý svařovací traktor zajišťující posun svařovacího hořáku nastavenou rychlostí. Stroj je určen pro svařování koutových, tak i tupých svarů v horizontální i vertikální poloze. Stroj je možné propojit se svařovacím strojem pro plně automatizovaný proces. Traktor je možné nastavit pro stehování. Silný magnet zajišťuje pevné spojení se svařencem a tím dobrou trakci. Použití stroje výrazným způsobem zvyšuje efektivitu a kvalitu výroby a tím umožňuje snížení nákladů na výrobu.
 
 

  1. ​Pomoci svorky je chycení hořáku je zabezpečeny rovnoměrný pohyb od zapálení svařovacího oblouku , až po jeho konec. Změnou úhlu uchycení hořáku je možné měnit svařovací úhly a tím i uskutečnit spoustu speciálních požadavků pro systém PUSH-PULL svařování

    ​​Plynulý pohon oscilátoru (který je součásti tohoto typu) umožňuje speciální a precizní funkce při svařování. Tzv. česky řečeno systém výkyvu je možné nastavit v mnoha parametrech . Jak velikosti ,tak intenzitou ,tak i v úhlu . Otevírá se nám zde široký technologický potencionál při svařování.

  • ​Uvolňovací páka magnetu umožňuje komfortní přesun či nastavení tohoto traktorku k potřebám svařování. Tento unikátní zabudovaný vysokovýkonný magnet zvyšuje spolehlivost a bezpečný provoz.


Technické parametry:

ModelGekkoMAT OSC
Síťové napětí (V)220
Frekvence (Hz)50/60
Oscilaceano
Pojezdová rychlost(m/min)100-650
Nastavitelný rozsah hořáků40-50st.
Úhel výkyvu0,3 - 7,5st.
Rozsah rychlosti výkyvu0-100%
Rychlost cykklu výkyvu0-2,5s
Rozměry (cm)285x320x270
Hmotnost (kg)11
Systém3osý
Systém -autostopano
​Cena bez DPH73.500
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen