www.svarovani123.com

Detailní popis produktu

Samostmívací svářecí kukla s filtrační jednotkou FlipARC+ Speed Air

Svářecí samostmívací kukla KOWAX FlipARC+ Speed Air s filtračně ventilační jednotkou je z nejvyšší ✅ řady kukel výrobce Kowax. Exkluzivní ✅ technologie kukly, velký průhled zorným polem, boční průzory,  vidění a výkonná ventilační jednotka s filtrem. Určeno pro profesionální svářeče, kteří vyžadující špičkovou ochranu a komfort. Exkluzivní svářecí kukla pro profíky!

Svářecí samostmívací kukla s filtračně ventilační jednotkou KOWAX FlipARC+ Speed Air

Filtračně ventilační jednotka Speed Air zajišťuje maximální ochranu svářeče a jeho dýchacích cest proti zplodinám vznikajícím při svaření ale i broušení.
svářeč může nastavit proudění vzduchu - filtraci v množství 170 litrů za minutu ale vyšší a to 210 litrů za minutu a to v závislosti na prostředí, druhu práce a materiálu. Pro hliník se vždy doporučuje maximální filtrace. Filtračně ventilační Speed Air je vhodná pro všechny svařovací aplikace v nejnáročnějších pracovních podmínkách. Patentovaný tvar jednotky je navržen pro malé prostory.

Samostmívací svařovací kukla Kowax FlipARC+ Speed Air s filtračně ventilační jednotkou je ochranná pomůcka ke svařování metodami:

  • Svařování plasmou (PAW), (OFW)
  • Pálení kyslíkem (OC)
  • Řezání uhlíkovou elektrodou (CAC-A), řezání plasmou (PAC) a broušení
  • Laserové svařování
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)