www.svarovani123.com
Indukční ohřev materiálu je technologie dosti známá a stará . Dnes se tato technologie využívá především díky novým
uplatněním v mnoha nových činnostech našeho průmyslu , hlavně v provozech, kde je nutná rychlost použití a kde hrozí nebezpečí poškození ohřívaného okolí plamenem . Ohřev využívá vysoce moderní, produktivní a účinnou metodu ohřevu dílů, nástrojů před kalením, rozmrazování atd. Využití našeho vysokofrekvenčního indukčního zařízení je mnohostranné .
Nejvíce ho využijete v automobilovém průmyslu na opravy , kde potřebujete povolit matice na šroubech. Při odstraňování předního skla na autě, anebo odstranění všude přítomných nálepek na automobilu.

Přitom nepotřebujete žádnou pomocnou chemii či hořák s acetylénem. Indukční zařízení funguje tak, že rovnoměrně a velmi rychle působí na jakýkoliv magneticky vodivý materiál , který následně povolí. Dále je možné náš stroj použit na odstraňování jakýchkoliv nečistot z povrchu.

Příkladem je , že tímto zařízením zahřeje šroub M12 nebo matici na teplotu 800°C do 14 vteřin , anebo jednoduše ho použijete k rozmrazování či technologickým úpravám před kalením.

Nahraďte drahý ACETYLÉN za INDUKCI  . Akční set

Profesionální kompaktní elektrický ohřev využívající elektromagnetické indukce k ohřevu elektricky vodivých materiálů. Čím je materiál snáze magnetizovatelný, tím větší teplo v něm vzniká.

Pomocí vysokofrekvenční indukce je možné uvolnit zkorodované, zamrzlé a zablokované rozebíratelné spoje bez následného poškození. Velmi účinně nahrazuje ohřev autogenním a propanbutanovým plamenem.

Zařízení je možno použít k ohřevu šroubových spojů, pouzder, ložisek, nábojů, nástrojů před kalením, k rozmrazování, demontáži lepených oken, odstranění samolepek, k opravám drobných promáčklin karoserií atd.

Díky svému širokému rozsahu použití je stroj perfektním pomocníkem v automobilovém, strojírenském a instalatérském průmyslu, v údržbách či montážích.

VLASTNOSTI A VYBAVENÍ

  • vysoký výkon a účinnost
  • nízká hmotnost a malé rozměry
  • spolehlivá konstrukce
  • tepelná ochrana se světelnou signalizací
  • madlo pro snadné přenášení
  • startovací sada (1x flexibilní cívka, 4x boční nasazovací cívka – průměry 20, 22, 28 a 32 mm, 1x plochá cívka, 1x hlava pro opravy karosérií)

Napájecí napětí 50/60 Hz1× 230 V ±15 %
Jištění16 A
Vstupní proudmax. 5 A
Příkon2000 W
Zatěžovatel max. (40 °C)15 %
Zatěžovatel max. (40 °C)60 A
Pracovní frekvence100 kHz
KrytíIP 20
Rozměry zdroje360 x 200 x 110 mm
Hmotnost5,2 kg
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen