Patentovaný plazmový hořák 1Torch SL100 s unikátní technologií vedení plynu, která poskytuje špičkové chlazení aktivních částí hořáku a zajišťuje tak až 5-ti násobnou životnost spotřebních dílů v porovnání se systémy od konkurenčních výrobců.
Připojení hořáku ATC (Advanced Torch Connector) umožňuje rychlou výměnu ručního hořáku za strojní a také (při použití prodlužovacích kabelů ATC) umožňuje prodloužení hořáku až na délku 30,4 metru.
Konektor ATC (Advanced Torch Connector)
Plazmový hořák 1Torch je první plazmový hořák použitelný pro téměř všechny plazmové zdroje (Lincoln, EWS, Cebora, Hypertherm atd.). Poradí si s různými typy zapalování oblouku - vysokofrekvenční start HF, dotykový start nebo pilotní oblouk. K hořáku stačí dokoupit vhodný připojovací adaptér odpovídající Vašemu typu plazmového zdroje a můžete začít pracovat. V případě zájmu o vypracování nabídky
Přechodem na hořák se systémem 1Torch ušetříte. S méně než 40 typy spotřebních dílů používaných s hořáky technologie 1Torch je možné nahradit více než 580 různých spotřebních dílů používaných v širokém spektru plazmových systémů jiných výrobců. Nízký počet položek na Vašem skladě a až 5-ti násobné zvýšení životnosti originálních spotřebních dílů garantuje celkové snížení provozních nákladů pro Vaši firmu.
Nabídku spotřebních dílů pro hořák 1Torch SL100 naleznete v kategorii: