www.svarovani123.com
MIG 500 Synergický plně profesionální průmyslový poloautomatický MIG s odděleným podavačem drátu. Přístroj je vyroben pomocí moderní technologie : tedy invertorové technologie IGBT spolu s nejnovější technologii PWM. Tento stroj dokáže svařovat neskutečnou tloušťku drátu až 1,6mm

Tato progresivní technologie  umožňuje svařovat  jak metodou  MIG/MAG, tak metodou  FCAW(trubičkový drát) ,tak technologii  MMA . Maximální svařovací proud je 500A s vysokým zátěžovým činitelem ,který je  (89%). Napájení je třífazové 400V.. Tento stroj  umožňuje svařovat materiály jako je ocel, nerezová ocel . Stačí si jen nastavit správné parametry a hodnoty potřebné pro daný svařovací proces a můžeme pracovovat.. Navíc provozovatel má možnost manuální korekce . Kromě toho můžete zvolit manuální režim a nastavit všechny svařovací parametry podle technologických požadavků.

  1. Je to velmi silný a veskrze jednoduchý stroj určený pro široký rozsah použití
 
  • Možnost drážkování uhlivkovou elektrodou až do průměru 10mm.
 

Wave control - ​dynamické řízení svařovacího oblouku . Touto funkcí jsme schopni korigovat jak šířku ,tak i hloubku sváru.

Burn buck- nastavitelná doba dohoření svářecího drátu od vypnutí spínače hořáku pro tzv. vyplnění kráteru sváru

Slow feed - je to funkce tzv. měkkého startu. Pomalý start podavače drátu se doporučuje zejména při svařování s vysokou rychlostí podávání drátu. Pomalý start  drátu, eliminuje riziko vad na začátku svaru.

Režim 2T/4T (dvoutakt-čtyřtakt) - Dvoutakt - stisknutím tlačítka na hořáku se uvede svářečka do chodu, puštěním tlačítka se zastaví. Používá se u krátkých svarů. Čtyřtakt - stisknutím tlačítka se spustí stroj a pak se uvolní a svářečka zůstává v činnosti. Dalším stisknutím a uvolněním se svářečka zastaví. Tento režim se používá při dlouhých svárech, aby „nebolel“ prst. Funkce „čtyřtakt“ bývá doplňována ještě funkcí Bi-Level, uvádí se do činnosti krátkým zmáčknutím ovládacího tlačítka.

 
Vodní chlazeníano
EMCano
Oddělený podavačano
Arc Force pro funkci MMAano
Hot start pro funkci MMAano
MIG hořák iGripano
Učinník0,93
Účinnost89%
Napětí na prázdno108V
Průměr svařovací drátu0,8mm-1,6mm

Hmotnost stroje - 85kg a rozměry jsou 1080x465x860mm

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen