Novinkou roku je tento pokrokovější nástupce Gorilla215 AluFulux po dlouholetém typu Gorila 195 AluFLux, který je nyní vybaven o možnost vložení větší cívky do stroje. Má samozřjemně vyšší výkon a dalších více nepostradatelných funkcí. Ergonomický je tento stroj výborný jak k práci na dílně ,tak i v terénu.

V ceně stroje je zahrnut velmi kvalitní svařovací hořáku typu MB15 AK - Iweld , dále svařovací kleště a svařovací zemnící kabel s robustní rychlospojkou a velmi silným měděným vodičem ,který je důkazem správného toku elektrického proudu a nízkého svařovacího odporu. K tomu dostanete univerzální klíč a náhradní průvlaky . To vše v kompletu tohoto stroje

​Neocenitelnou funkcí u tohoto stroje možnost použití funkce BURN BACK ,který je ukrytý ve vnitřní části stroje . V místě ,kde se mění cívka . Tato funkce má časový rozsah od 1s - 10sekund,kterou si svářeč mění dle svých potřeb.
​Je to funkce ,která časově ukončuje snížení proudu při ukončení svařovacího procesu. Eliminuje se tímto propálení(především u svařování trubkových spojů) , či nedělá na konci svarových spojů žádné přebytečné výrustky.

​Vedle funkce BURN BACK je červené tlačítko pro posuv drátu na prázdno.  


 

Parametry stroje: 

                                                       Gorilla PocketMig 215 AluFlux

Vstupní napětí (V)1~220/230/240±10%
Výstupní svař. proud(A)10-200A MIG - 30-200A MMA
Výkon(KW)5,9kVA
Funkce Hot-Start(MMA)ano
Napětí po prázdnu(V)53  (MMA )
Účinnost (40℃)

85%(!!!)

Použití průměru drátu (mm)Fe :0.6、0.8、0.9、1.0   Ss 0.8、0.9、1.0   AL:1.0
Třída jištěníIP23S
Třída izolaceF
Rozměry(mm)580*250*440
Váha(Kg)14kg
Max velikost cívkypr.270mm - 16kgJednoduchou charakteristikou tohoto stroje je jeho multifukčnost. Tímto strojem můžete svařovat jak  tzv. coočkem ( s plynem ,tak i bez plynu v případě ,že chcete použít trubičkový drát) , nebo můžete použit při přepnutí stroje na režím svařování s obalenou eletrodou. Stroj ke kocipován na 16kg cívku ,takže lze se svářečkou velmi lehce manipulovat . 
 

. Vysoký tatěžový činitel je výborným faktorem kvality tohoto stroje s kterým opravdu obstojíte a budete velmi spokojeni při svých svářečských dovednostech.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen