www.svarovani123.com
Speciální přípravek pro dlouhé sváry je tento typ traktoru . Tento model je určen a koncipován tak ,že má vlastní baterii a nemusí být napájen ze sítě. Lepší manipulace bez kabelu .

Svařovací stroj vysoké kvality je spolehlivý svařovací traktor zajišťující posun svařovacího hořáku nastavenou rychlostí. Stroj je určen pro svařování koutových, tak i tupých svarů v horizontální i vertikální poloze. Stroj je možné propojit se svařovacím strojem pro plně automatizovaný proces. Traktor je možné nastavit pro stehování. Silný magnet zajišťuje pevné spojení se svařencem a tím dobrou trakci. Použití stroje výrazným způsobem zvyšuje efektivitu a kvalitu výroby a tím umožňuje snížení nákladů na výrobu.

  1. ​Pomoci svorky je chycení hořáku je zabezpečeny rovnoměrný pohyb od zapálení svařovacího oblouku , až po jeho konec. Změnou úhlu uchycení hořáku je možné měnit svařovací úhly a tím i uskutečnit spoustu speciálních požadavků pro systém PUSH-PULL svařování

    ​​Plynulý jednoduchý pohon  umožňuje speciální a precizní funkce při svařování. Otevírá se nám zde široký technologický potencionál při svařování.  Tento  model je bez oscilace  . Je to systém jednoduchého rovinného svařování pro jakékoliv typy svářeček

  • ​Uvolňovací páka magnetu umožňuje komfortní přesun či nastavení tohoto traktorku k potřebám svařování. Tento unikátní zabudovaný vysokovýkonný magnet zvyšuje spolehlivost a bezpečný provoz.
Model GekkoMAT STD Baterie
Síťové napětí (V)220
Frekvence (Hz)50/60
Oscilacene
Pojezdová rychlost(m/min)100-650
Nastavitelný rozsah hořáků40-50st.
Úhel výkyvunení
Rozsah rychlosti výkyvunení
Rychlost cykklu výkyvunení
Rozměry (cm)280x260x265
Hmotnost (kg)7,6
Systém3osý
Systém -autostopano
Baterie NiCdano
​Pro provoz středně těžky
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)