www.svarovani123.com
Přenosný jednofázový invertorový svařovací zdroj určený pro metody MMA a TIG DC. Dvounapěťový zdroj, funkce PFC, nastavitelné funkce ARC FORCE a HOT START. Ventilátor dle potřeby.

Technické údaje

řenosný jednofázový invertorový zdroj pro svařování metodami MMA a TIG DC s dotykovým startem. Nastavitelné funkce ARC FORCE a HOT START. Funkce PFC pro použití na dlouhých prodlužovacích kabelech. Možnost připojení dálkového ovládání. Dvounapěťový zdroj (115 V, 230 V). 

Rozsah dodávky

  • ESAB Rogue ES 200i PRO
  • Kabel s držákem elektrody Handy 200 - délka 3 metry
  • Zemnící kabel - délka 3 metry
  • Ramenní popruh 

Jaké jsou rozdíly mezi řadou Rogue ES a řadou Rogue ES PRO?

Modely řady Rogue PRO (ES 180i PRO a ES 200i PRO) jsou výkonnějšími a vybavenějšími verzemi základní řady Rogue (ES 150i a ES 180i). Navíc jsou vybaveny funkcemi:

  • PFC (kompenzace účiníku) - umožňuje použití zdroje na velmi dlouhých prodlužovacích kabelech (až 100 metrů)
  • Konektor dálkového ovládání - umožňuje připojit dálkové ovládání s kabelem 10 metrů pro vzdálenou regulaci svařovacího proudu
  • Vstupní napětí 115 V nebo 230 V - umožňuje použití zdroje nejen v síti 1 x 230 V, ale i v síti 1 x 115 V

Poznámka: údaje o zatěžovatelích, které jsou uvedeny v záložce "PARAMETRY", jsou platné pro připojení v síti 1 x 230 V. Pro napájení 1 x 115 V jsou parametry snížené a jejich hodnoty naleznete v přiloženém návodu v záložce "SOUBORY KE STAŽENÍ".

Popis

Invertorový svařovací zdroj Rogue ES 200i PRO je robustní zdroj pro profesionální svářeče. Je určen pro svařování metodami MMA a TIG DC s dotykovým startem LIFT ARC. Rogue ES 200i PRO umožňuje svařovat kovové materiály jako jsou nelegované oceli, legované oceli, slitiny hliníku nebo litina. V režimu MMA (obalená elektroda) je rozsah svařovacího proudu 20 - 200 A. Svařovat tak lze elektrodami až do průměru 5,0 mm.

Pro zajištění excelentního zapálení oblouku je zdroj vybaven nastavitelnou funkcí HOT START, která dočasně zvýší proud na začátku svařování. Další nastavitelnou funkcí je ARC FORCE, která ovlivňuje intenzitu průvaru a stabilitu oblouku. Obě funkce jsou k dispozici pouze v režimu MMA (obalená elektroda).

Díky nízké hmotnosti 8,4 kg, robustnímu madlu a standardně dodávanému ramennímu popruhu je Rogue ES 200i PRO snadno přenosný. Rogue ES 200i PRO je kompatibilní s elektrocentrálami - podmínkou je výkon min. 7 kVA a automatická regulace napětí.

Zdroj je chlazen účinným ventilátorem, který je v provozu pouze tehdy, je-li chlazení potřeba. V opačném případě se ventilátor automaticky vypne. Tím dochází k menšímu opotřebení ventilátoru, ke snížení hlučnosti a k úspoře elektrické energie.

Popis:

SPARTUS Master ARC200. Moderní, lehká invertorová elektrodová svářečka. Napájená z jednofázové sítě 230 V.

Svařovací proud se pohybuje v rozmezí 20-200 A. Výkon je postačující ke svařování elektrodami s průměrem do 4,0 mm. Přehledný ovládací panel svářečky s číselným displejem umožňuje přesně nastavovat svařovací parametry.

Odolný kryt, praktická přenášecí rukojeť a pohodlný řemen usnadňují manipulaci a provádění svářečských prací v náročném terénu. Špičkové komponenty a vestavěná ochrana před přetížením jsou zárukou bezporuchového provozu v těžkých podmínkách.

Příklady použití: lehký průmysl, zemědělství, svařování konstrukcí, opravářské práce v terénu, práce v dílně.
 

Standardní výbava:

Držák elektrody s kabelem délky 3m

Zemnicí kabel délky 3m

Návod v polském jazyce

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen