Tyto průmyslové svařovací zdrojeumí svařovat ve více procesech a velmi dobře kombinují výkon s přenosností. Jsou kompaktní a lehké a nabízejí flexibilitu v jakémkoli výrobním prostředí. Pomocí 4kladkového podávání drátu navrženého pro vynikající produktivitu a spolehlivost získáte svary o vysoké kvalitě a opakovatelnostinehledě na svařovací materiál.
EMP 320ic s maximálním dovoleným zatížením 350 A je ideálním univerzálním svařovacím zdrojem pro všechny plné dráty i plněné drátové elektrody doprůměru 1,2 mm s vysokým zatěžovatelem. U EMP 255ic je maximální zatížení 300 A.
Automaticky se přizpůsobující počáteční parametry vždy poskytují jedinečný a přesný start bez ohledu na typ drátu nebo jeho průměr.
Extrémně uživatelsky přívětivý vícejazyčný displej TFT nabízí seznamy náhradních dílů a pokyny k nastavení svařovacích parametrů pro všechny procesy.
Stroj váží 31,4 kg a lze ho zdvihat ručně nebo přepravovat na vozíku, díky čemuž je nevídaně přenosný.
Vysoké dovolené zatížení v kombinaci s robustním 4-kladkovým podáváním drátu nabízí vysokou rychlost i svařování -zdroj se tak dokonale hodí pro většinu náročných úkolů.
Inovativní funkce smart-MIG dynamicky monitoruje vlastnosti oblouku tím, že se přizpůsobuje vaší technice. Díky tomu je hoření oblouku měkké a stabilní. Stačí jen nastavit průměr drátu, typ a tloušťku svařovaného materiálu a můžete začít.
U svařování metodou MMA dosáhnete plného výkonu s elektrodami o průměru až 5 mm, jedinečný výkon pak získáte u svařování Lift TIG s nastavitelným předfukem a dofukem plynu i nárůstem a poklesem svařovacího proudu.
Dva plynové vstupy, jeden pro svařování MIG a druhý pro TIG, lze zapojit zároveň. Díky vestavěnému plynovému solenoidovému ventilu pro metodu TIG v přední části stroje nemusíte mít ruční ventil na hořáku TIG.

Zatěžovatel 100%150 A
Rozsah svarovaciho proudu5-235 A
Koncovka hořákueuro
Základní kladky (průměr drátu)0,6-0,8 mm
Chlazení hořákuplyn
Napájecí napětí90-270 V
Rozměry (ŠxHxV)686 x 292 x 495 mm
Rychlost podávání2-17,8 m/min
Vhodné použití na:údržby,montáže
Zatěžovatel 60%170 A
Jištění16 A
hmotnost28,6 kg
Posuv drátu2kladka
Váha cívky drátu18 kg
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)