ESAB Aristo Mig C3000i, panel U6 Třífázový invertorový multifunkční svařovací zdroj určený pro svařování metodami MIG/MAG a MMA s volbou pulsního režimu.

Třífázový invertorový svařovací zdroj určený pro svařování metodami MIG/MAG a MMA s volbou pulsního režimu.


P
opis

Aristo™ Mig C3000i, U6 je ideální zdroj pro použití ve středně těžkých provozech a v přípravách výroby, všude tam, kde se používají legované a hliníkové materiály a kde je požadavek na vysoký výkon svařovacího zdroje.

Aristo™ Mig C3000i, U6 umožňuje svařování: MIG/MAG, synergické MIG/MAG, synergické pulzní MIG a MMA. Výběr metody svařování se provádí v menu ovládacího panelu. 


Zdroj Aristo™ Mig C3000i má podavač drátu zabudovaný ve zdroji. Čtyřkladkový podavač je schopen podávat drát o průměrech 0,6 - 1,2 mm rychlostí 0,8 - 25 m/min.


TrueArcVoltage System™ 

Kombinace zdrojů Aristo™ Mig C3000i s hořáky ESAB PSF™ zajišťuje svařování s napětím na oblouku přesně takovým, jaké je nastaveno na ovládacím panelu a to bez ohledu na délku svařovacího hořáku nebo ztráty ve vedení.

 

Synergické linie a pulsní svařování
Jednoduchý panel Aristo™ U6 poskytuje zdroji Aristo™ Mig C3000i kompletní databanku ESAB se synergickými liniemi, což umožňuje další ovládání pouze jedním ovládacím prvkem pro procesy MIG/MAG a pulsní MIG. Pulsní MIG je ideální proces pro všechny materiály a dělá ze zdroje Aristo™ Mig C3000i, U6 výkonného pomocníka i při svařování hliníku a dalších slitin.


Funkce QSet™
QSet™ je nový způsob optimalizace svařovacích parametrů, který zabezpečí lepší kvalitu svarů. Rozstřik je redukován na minimum. Tato funkce umožňuje rychlou změnu svařovacích parametrů pouhou změnou rychlosti podávání drátu. Celé ovládání probíhá pouze jedním ovládacím prvkem. Po nastavení rychlosti podávání drátu funkce QSet™ automaticky nastaví optimální svařovací parametry. Funkce QSet™  je použitelná pro všechny typy drátů a plynů při svařování metodou MIG i pro MAG pájení bez potřeby synergických linií.


Výbava

  • 10 paměťových pozic
  • Plynulá regulace indukčnosti pro MIG/MAG
  • Výkonný pulsní MIG
  • Předprogramované synergické linie
  • ELP - ESAB Logic Pump - automaticky zapne vodní čerpadlo jakmile je připojen vodou chlazený hořák (v případě dokoupení chladící jednotky Cool™ Midi 1800)
  • TrueArcVoltage System™ - zabezpečuje správné napětí na oblouku, které je nezávislé na délce propojovacích kabelů, zemnícího kabelu nebo PSF™ hořáku
  • Ovládací panel QSet™ - inteligentní nastavení svařovacích parametrů, konstantní kvalita, jednoduchá obsluha
  • Čtyřkladkový posuv drátu
  • Možnost vodního chlazení (v případě dokoupení chladící jednotky Cool™ Midi 1800)
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)