www.svarovani123.com
Nejvykonější ruční plazma typu CUT 160

Jeden z velmi kvaltiních plazmových strojů určený pro ruční  pálení. Díky unikátní technologii PWM Pulse-width modulation) se stává světovou špičkou v oblastí dělení materiálu.Tento model  je postaven na systému modulu IGBT

Důležitým faktorem u spotřebního materiálu palicího hořáku je to ,že je složen pouze ze třech dílů, oproti jiným hořákům , takže nepotřebujete tolik spotřebního materiálu a tyto díly jsou velmi finančně dostupné. Je zde velmi ekonomický provoz . Je to velmi důležitý faktor především u výběru plazmových strojů. Nákup stroje je jeden faktor a cena za provoz a spotřebu těchto dílů je druhým důležitým faktorem.

Naše CUT 160  řezací stroje jsou  je použitelné pro uhlíkové oceli, legované oceli, nerezové oceli, hliníku, litiny, mědi, atd.  Unikátní technologie PWM koriguje kvalitu řezu dle křivky pálení.

Tento model nám zvýhodňuje flexibilní kompenzaci napětí, koriguje zátěž stroje.Tuto vlastnost nejvíce pocítítě u materiálu který nemá kvalitní povrch , anebo u materiálu s vysokou  korozi. Díky technologii IGBT a řízeného  vysokofrekvenčního  modulu, má  stroj  vysokou stabilitu. Krom toho je šetrný k životnímu prostředí.
Tento stroj má velice odolný plastový panel s vysokým stupněm ochrany. Je navržen s digitálním displejem a informace na displeji jsou aktuální k procesu pro přesné nastavení. Vzhledem k přijatému systému práce se stávájí mnohem jednodušší pro obsluhu.  

V ceně tohoto modelu je plazmový hořák typu Trafimet PT80 včetně startovací sady příslušenství a spotřebního materiálu (elektrody , krytky, difuzéry).

 
  1. Technické paramtery stroje: 
Max. hloubka řezu35mm
Max hloubka řezu uhlíkové oceli25mm
Max. hloubka řezu nerezové oceli20mm
Max hloubka řezu hliníku20mm
Max. hloubka řezu měďi14mm
Počet fází3
Napájení3x400 AC   50/60Hz
Max odběr proudu44,3A
Účiník COSφ)0,93
Účinnost85%
Rozsah proudu20-160A
Dovolený zatěžovatel100% - 160A
Pracovní napětí88V - 144V
Napětí na prázdno350V
Třída ochranyH
KrytíIP23
Rozměr800mmx440mmx760mm
Typ invertoruIGBT
ZapalováníHF
Digitální LED ukazatelANO
2T/4Tano
EMCano
Typ dodáváného hořákuCUT 151
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)