www.svarovani123.com
Přenosný jednofázový invertorový svařovací zdroj MIG/MAG se zabudovaným podavačem pro cívky 200mm. Výkon zdroje a nabídka funkcí u umožňují použití v různých oblastech svařování a aplikací. Caddy Mig C200i umožňuje svařování nelegovaných a legovaných ocelí, hliníku nebo MIG/MAG svařování materiálů. Pro svařování lze použít plný i plněný drát pro svařování bez ochranného plynu. Universální zdroj pro opravy a renovace, mobilní svařování při sestavování konstrukcí a na stavbách. Jednofázové napájení zdroje umožňuje připojení do sítě kdekoliv. Pokud není elektrický rozvod k dispozici, lze zdroj napájet z generátoru.

Maximální svářecí proud u obou metod je 420A. Přístroj je napájen třífázově - 400V. Ovládací panel zařízení zajišťuje plynulé přizpůsobování parametrů: napětí na svařování, rychlost posuvu drátu, indukčnost (režim MIG/MAG); proud svařování (režim MMA). Zdroj má vestavěný digitální displej , který umožňuje sledování parametrů svařování. Díky provedení typu High-end(tedy čtyřkladka podavače) umožňuje pracovat s dlouhým hořákem  (bez ohledu na druhu svařovacího drátu). Použití speciálního zásobníku na drát, má příznivý vliv na dosah zařízení a kvalitu svařování

Tato kompletní sestava obsahuje : redukční ventil pro směsný plyn , profi hořák typu MIG pro 360A - 5m(voda) , zemnící kleště , držák elektrod , startovací příslušenství k stroji.

Obvody PFC zajišťují o 30 % vyšší výkon při stejné úrovni jištění. Zdroj Caddy Mig C200i je postaven na výkonném invertorovém zdroji. Uvnitř je zabudovaný podávací mechanismus včetně prostoru pro cívku s přídavným svařovacím materiálem. V prostoru podávacích kladek jsou kontakty pro možnou změnu polarity pro aplikace svařované plněnou elektrodou.


Společnost ESAB představila nový doplněk své populární řady svařovacích zdrojů Caddy® – Caddy® Mig C200i. Tento kompaktní a lehký svařovací stroj je vhodný pro celou řadu montážních, údržbářských a opravárenských prací. Stroj se vyznačuje zabudovaným podavačem svařovacího drátu, který pojme 200mm  cívky. Tento nový stroj je ergonomický, robustní a spolehlivý, a lze jej použít ke svařování oceli, hliníku a nerezové oceli. Je rovněž vhodný pro pájení natvrdo metodou Mig. Lze použít buď plné dráty nebo plněné elektrody.

Rozhodující předností tohoto nového napájecího zdroje s usměrňovačem je technologie inteligentního nastavení oblouku, která zajišťuje vynikající svařovací výkon při minimálním úsilí uživatele. Caddy® Mig C200i je skutečně prvním z řady přenosných svařovacích strojů Caddy® společnosti ESAB, který těží z inteligentní technologie QSet chráněné patentovou přihláškou. Jakmile je vybrán materiál, uživatel jednoduše nastaví tloušťku tabule prostřednictvím intuitivního rozhraní obsluhy. Systém QSet automaticky optimalizuje parametry obloukového svařování zkratovým přenosem. QSet udržuje optimální nastavení, i když se změní nastavení tloušťky tabule. Výsledek je ten, že konzistentní a optimální kvalitu svaru lze pro všechny tloušťky tabule zajistit ovládáním jediného otočného regulátoru. QSet lze použít pro všechny kombinace materiálů a plynů. 


Díky nízké hmotnosti (11,5 kg) a jedinečnému a pečlivě navrženému systému manipulace se svařovacím kabelem lze Caddy® Mig 200i včetně svařovacích kabelů přenášet bezpečně, snadno a efektivně. Nová konstrukce rovněž využívá řadu moderních materiálů, díky kterým je plášť zdroje lehký, trvanlivý a nárazuvzdorný. Napájení z jednofázového zdroje nebo z mobilního generátoru znamená, že Caddy® Mig 200i lze používat prakticky kdekoliv.

Díky velké pozornosti věnované v průběhu navrhování elektrických obvodů kompenzaci účiníku a harmonických Caddy® Mig 200i dodává o 30 % vyšší svařovací výkon při stejné hodnotě pojistky. Při 20% pracovním cyklu stroj dodává 180 A/23 V a při 100% pracovním cyklu stále dosahuje působivých hodnot 100 A/19 V. Proud lze nastavit v rozsahu 30–200 A a rychlost posuvu  svařovacího drátu lze nastavit v rozmezí 2–12 m/min. Lze použít svařovací drát o průměru 0,6–1,0 mm. 

Každý zdroj Caddy® Mig 200i je dodáván kompletní včetně 3m hořáku, 3m síťového kabelu, 4,5m plynové hadice se svorkou a rychlospojkou, zpětného kabelu se svorkou a jednoduchého ramenního popruhu. Souprava každého stroje bude doplněna o cívku s 1 kg mědí potaženého Mig/Mag svařovacího drátu ESAB OK Autrod 12.51.

Obsah balení:
zabudovaný hořák 3m
napájecí kabel 3m
plynový hadice 4,5m s rychlospojkou
zemnící kabel se svorkou
jednoduchý ramenní popruh
kompletní příslušenství hořáku pro drát Ø 0,8mm
manuál
cívka drátu OK Autrod 12.51, 0.8 mm - 1kg

Regulace indukčnostitak
Test drátutak
Spotřeba proudu [A]30,7
Účiniík (cosφ)0,85
η [%]85
Třída izolaceF
Stupeň ochranyIP23
Hmotnost[kg]99
Rozměry stroje[mm]1060 × 420 × 1400
Vestavěný systém chlazení kapalinytak


 

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen