Profi svářecí kukla nové generace je kvalitou za přijatelnou cenu

Profesionální svářecí samostmívací kukla vysoké kvality , výkonných paramterů a velmi dobré ergonomie . Tyto a jiné aspekty jsou ideálním pomocníkem pro každého svářeče , který si chrání zrak před nežadoucím zářením a celkové bezpečnosti při práci. Náš výrobek dosahuje nejvyšší třídy ochrany zraku 1/1/1/1 za velmi dobrou cenu.

  •  Co je však důmyslností této kukly :  Tzv. dokreslení obrazů svařovacího objektu. Daleko lépe a více vidíte rozdíl mezi přímým svařovacím obloukem a meteriálem vedle záření. Unikatní funkce této kukly umožňuje tzv. dokreslení přeneseného obrazu. Výsledkem je kvalitní obraz ,který je pro svářeče nesmírně důležitý.


Technické parametry

Použití pro:Svařování metodou:  MMA, TIG, MIG/MAG
rozměr filtru125 x 135 x 10 mm
Rozměr zorného profilu100 x 65 mm
V pohotovstním režimuDIN 4
Počet senzoru4
Klasifikace filtru1/1/1/1
Stínění(provozní stav)DIN 4 - 8 x DIN 9 - 13
Stupeň ochrany  UV/IR

do DIN 16

čas zatmění1/30 000 s
čas rozjasnění0.3 - 0.9s
typ filtruSolární baterie / baterie
Funkce broušenítak
Minimální rozjasnění proTIG≥3A
Hmotnost490g 
Popis:
  1. Vysoce kvalitní hledí typu Pro 301x je určen k ochraně očí a obličeje od jisker, spreje a škodlivého záření. Filtr automaticky přepne z režimu pře zap. el. oblouku  do stavu zatmění v okamžiku, kdy vznikne elektrický oblouk.. V hledí úpravujeme úrovně stmívání, výběr času zpoždění a citlivosti, včetně dalšího nastavení.
  2.   Přepnutím nastavíme kuklu do režimu  broušení. Novinkou je také ukazatel úrovně nabití baterie na ovládacím panelu. Funkce masky má velmi  široké zorné pole.
  3. Hledí má třída optiky :  1/1/1/1 -  jehož úroeň udává rozptyl světla, odchylku a  koeficient propustnosti světla, a také podle koeficientu propustnosti světla úhel dopadu paprsku. Tato třída se řadí mezi nejvyšší úroveň kvality s kterou lze pracovat v každodenních podmínkách .
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen