ESAB Buddy Arc 180 CE c/w Plug
Svařovací invertor

Buddy Arc 180 zajišťuje hladký průběh stejnosměrného proudu, který umožňuje svařování většiny kovových materiálů jako jsou nelegované a legované oceli či litina. Buddy Arc 180 umožňuje použití elektrod v rozsahu 1,6 - 3,2 mm.

 

Popis:

SPARTUS Pro ARC600S. Výkonná, průmyslová elektrodová svářečka. Je zkonstruována na bázi invertorové technologie s využitím IGBT tranzistorů. Napájena z třífázové sítě 400 V.

Svařovací proud se pohybuje v rozmezí 20-630 A. Přehledný ovládací panel svářečky s číselným displejem umožňuje přesně nastavovat svařovací parametry

Svářečka je odolná vůči přetížení, má výkonné chlazení a vysoký pracovní cyklus. Použité moderní technologie umožňují dosahovat vynikajících výstupních parametrů. Zařízení disponuje doplňkovými funkcemi, které zlepšují průběh svařovacího procesu. Tento zdroj se uplatní také při drážkování elektrickým obloukem.

Funkce Hot Start (s možností plynulého nastavení), umožňující dočasně zvýšit intenzitu svařovacího proudu při zapalování oblouku, usnadňuje start svařování a zlepšuje kvalitu svaru na jeho začátku. Usnadňuje zapálení svařovacího oblouku při použití elektrod, které se obtížně zapalují.

Systém Arc Force (s možností plynulého nastavení výkonu oblouku) zamezuje přilepování se elektrody ke svařovanému materiálu při náhlém poklesu napětí oblouku v důsledku jeho prudkého zkrácení. Funkce Arc Force nachází uplatnění zejména při svařování v obtížných polohách (např. nad hlavou), kde je často nutné svařovat velmi krátkým obloukem.

SPARTUS Pro ARC630S je určen k provozu v těžkých průmyslových podmínkách. Vysoký výkon zařízení, funkce podporující proces svařování a účinné chlazení zaručují bezporuchový provoz svářečky i v nejnáročnějších podmínkách. Svářečka je vybavena odolnými pojezdovými kolečky pro snadné přemisťování. Přední kolečka jsou natáčecí.

Příklady použití: těžký průmysl, těžké konstrukce, opravářské práce v terénu, těžké práce v dílně, drážkování elektrickým obloukem.

Technické údaje
  • Buddy Arc 180 je robustní a výkonný svařovací zdroj pro profesionální svářeče. Zdroj je konstruován s využitím IGBT technologie pro zajištění stabilního procesu svařování.
  • Vnitřní elektronické obvody jsou chlazeny výkonným ventilátorem pro zvýšení spolehlivosti. Zdroj je vybaven termostatickými čidly proti přehřátí. Navíc je vybaven třemi chladiči pro intenzivnější chlazení. Skříň zdroje je vyrobena z odolných materiálů a je vybavena madlem a komfortním ramenním popruhem pro snadnou manipulaci.
  • Funkce HOT START a ARC FORCE jsou nastaveny automaticky v závislosti na nastavené hodnotě proudu. Zajišťují excelentní zapálení oblouku a vysokou stabilitu svařovacího procesu.
  • Buddy Arc 180 umožňuje svařování TIG s využitím funkce zapálení LiveTig. Připojte kompatibilní hořák TIG s plynovým ventilkem, připojte zdroj ochranného plynu a začněte svařovat.
  • Ovládací panel zdroje Buddy Arc 180 je jednoduchý a přehledný s jedním ovládacím prvkem pro nastavení hodnoty proudu, kontrolkou zapnuto/vypnuto a kontrolkou přehřátí a přepínačem metody MMA/TIG.

Parametry

Jištění16 A
Rozsah svařovacího proudu5-180 A
Zatěžovatel 60%130 A
Zatěžovatel 100%125 A
Vstupní napětí230 V
Rozměry140x310x230 mm
Hmotnost3,6 kg 6,0 kg

Komentáře
ESAB Buddy Arc 180 CE c/w Plug

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Historie cen
Momentálně k danému produktu není k dispozici žádný graf historie cen